Ana sayfa » Endüstriyel Tasarım » Prototip Numune Kesim Hizmetleri

Prototip Numune Kesim Hizmetleri

Prototip Numune Hızar Kesim
Hızar kesim, tasarım olarak belirlenen ölçüler dahilinde, kullanım alanına uygun olacak şekilde köpük, bondeks, EVA, sünger çeşitlerinin şeritlenerek ve gerektiğinde 3D olarak şekillendirerek kesilme işlemidir.
Prototip Numune Lazer Kesim
Tasarım ve çizim aşamalarından sonra lazer kesim işleminde belirlenen kesim verilerinin makinaya yüklenerek prototip numunenin seri otomasyon için hazırlanması işlemidir. Farklı hammadde malzemelerde uygulanabilmektedir.
Prototip Numune Karton Kesim
Endüstriyel Kesim, müşterilerinin ambalajda oluklu karton kutu ve mukavva koli tasarım ihtiyaçlarını karşılamakla beraber numune kesim ve pilyaj katlama makinesiyle numune çalışmalarını hızlı ve ekonomik şekilde gerçekleştirir.
Prototip Numune Su Jeti Kesim
Endüstriyel Kesimin tasarım ekibi 5 cm kadar kalınlıkta yumuşak, sünger, köpük, EVA, kauçuk ve türevi malzemeler için su jeti kesim işlemi gerçekleştirebilir. Su jeti kesim ilk prototip çalışmaları için idealdir.
Prototip Numune CNC Kesim
CNC kesim makinesinin uçları elmas şeklindedir ve bu doğrultuda kesim işlemi yüksek devirle de çalışmasından kaynaklanarak hızlı ve etkin bir şekilde tamamlanmaktadır.

Endüstriyel Tasarım