Proje Açıklaması

Yumurta Sünger Nedir, Nasıl Üretilir?

Yumurta sünger fotoğrafını aşağıda görebilirsiniz. Çok farklı alanlarda kullanılmaktadır. Ses yalıtımı, izolasyon malzemesi, araç kabinleri, ve dekorasyon amaçlı tercih edilmektedir. Farklı renklerde farklı dansitelerde üretilebilir. Yanmaz özellikte olması en büyük özelliği arasındadır. Standart olarak kullandığımız renkler antrasit ve gri renklerdir.

Biz yumurta sünger siparişlerimizde öncelikle ürünün yanmaz özellikte olmasına dikkat ederiz. Yumurta sünger üretmeye başladığımız zaman ürünü test ederiz. Siz de yumurta sünger alacağınız zaman satınızdan marka tescili ve yanmazlık test raporu isteyebilirsiniz. Yanmazlık istenmeyen bir yerde kullanılacaksa ürünün diğer test raporları önemlidir.

Yumurta sünger in en önemli özelliklerinden bir tanesi de ses yutmadır sesin dengeli bir biçimde emilmesini sağlar. Ayrıca yumurta sünger küf tutmaz, yanmaz, nemden etkilenmez.

Esnektir ve kolay uygulanabilir. Yumurta sünger in kullanım yerine göre minimum fire seçmemiz, en iyi fiyatı vermemiz için bizi arayabilirsiniz. Malzemeler en iyi standartlara sahip hammaddelerle üretilir. Yumurta sünger, gözeneklerinin açık olmasıyla da bilinir. Ses yutma özelliğine sahip olduğundan ses yalıtım işlerinde kullanılır. Ayrıca yumurta süngerin montajı da kolaydır. Kendinden yapışkanlı olanları da vardır. Yanmaz özelliği ve sertifikalı olması resmi kurumlarda ve birçok alanda kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Yumurta sünger ile ilgili ayrıntılı bilgiyi bizi arayarak öğrenebilirsiniz. Endüstriyel kesim olarak biz projelerinizin hazırlanması konusunda her zaman size yardımcı oluruz. En büyük avantajımız seri kesim işlemi yaparak istediğiniz evatta, şekilli de olabilir size teslim etmemizdir.

Yumurta sünger uygulama alanları

  • Asma tavan
  • Müzik stüdyosu
  • Mekanik odalar
  • Duvar bölmeleri
  • Otomotiv
  • İnşaat
  • Klimalar
  • Stüdyolar
  • Sanayi
yumurta sünger

Yumurta Sunger

Endüstriyel Kesim olarak biz yumurta sünger üretiminde yüksek yoğunluklu, standart renklerde (antrasit, gri), yaygın hassasiyeti olan yerlerde, plakalar halinde paketlenerek sizlere veririz. Yapısal bozulma göstermez. Yumurta sünger aleve maruz kaldığında erimez. Tüm gözenekleri açıktır. Bu yüzden ses yutma özelliği ve yanmama özelliği vardır. Seslerin yalıtım amacı ile duvar, tavan ve zeminlere döşenir. İç mekân düzenlemesinde kullanılabilir. Yumurta sunger özel yapıştırıcı kullanılarak herhangi temiz bir yüzeye kolayca uygulanmaktadır.

Sizlere daha iyi yardımcı olmak için bizleri danışma hattımızdan arayabilirsiniz. İsterseniz sizi projeniz ile ilgili uzman kadromuzla 10 dakikalık bir toplantı ile şirketimizde ağırlayabiliriz.