Proje Açıklaması

Başta, poliester, gabardin, nonwoven, dar dokuma gibi kumaşlar kullanarak kişiye ya da firmaya özel seri kesim başta, poliester, gabardin, nonwoven, dar dokuma gibi kumaşlar kullanarak kişiye ya da firmaya özel seri kesim ve sonrasında da dikim işlerine fason dikim denilmektedir.

Fason Dikim Nedir?

Burada önemli olan ayrıntı, biz Endüstriyel Kesim olarak seri dikim projeleri yapmaktayız. Ebat olarak kendimizi sınırlamıyoruz. Düz dikiş makinası, overlok, çift iğneli makinalar ve çok daha fazlası profesyonel ekibimiz tarafından üretime devam etmektedir. Böylece fason dikim projelerinin getirmiş olduğu tüm süreci en baştan sonra yerine getiriyoruz.

Kumaş Dikim                My beautiful picture

Uygulama Alanları

  • Otomotiv sektörü:  Koltuk, koltuk arkası, bagaj, bagaj halısı gibi yerlerde sıklıkla kullanılan dar dokuma lastik, kolon, kordon gibi ana ham madde kullanılarak, tüm her lot parçaların birebir ölçüsünde üretime devam ederek fason dikim yapıyoruz. Otomotiv sektöründe kalite standartları yüksek seviyede olduğu için biz de firma olarak buna uyum sağlıyor ve tasarım aşamasından proje bitimine kadar aynı kalitede ürünler sunuyoruz.
  • Eldiven Dikme: Tek kullanımlık ince kumaştan yapılabildiği gibi yıkanılabilir özelliği de vardır. İş elbiselerinde sıklıkla kullanılır ve fason dikim projelerimizden biridir.
  • Nonwoven Dikim: Ana maddesi polipropilen veya poliester olan malzemeler kullanımı ile birlikte taşıt koltuk başlığı dikim, baskılı promosyon malzemeleri gibi ürünler ortaya çıkar. Burada amaç, seri imalat yapılarak düşük fiyat avantajımızı yakalamaktır. Zaten nonwoven malzemelerin kesim işlemi de tarafımızca yapılmaktadır.
  • Tela Dikim: Tela nonwoven bir malzemedir, eczane çantası, tek kullanımlık malzemeler, ürüne özel paket gibi malzemeler yaratılmasında etkili olmaktadır.
  • Endüstriyel Dikim: Düz dikiş makinası ve çift iğneli makinalar kullanılarak cırt bant, kolon lastik gibi farklı çeşit ürünler kombinasyonu ile fason dikim işlemi seri şekilde bitmektedir.

                                                                                               pastal kesim

Fason Dikim Uygulanan Malzemeler

  • Gabardin Kumaş, Poliester, polipropilen kumaş
  • Cırt bant
  • Dar dokuma lastik
  • Dar dokuma kolon
  • Etiket

Tüm bu bahsedilen ürünlerin seri kesimi, dikimi (endüstriyel dikimi), kalıplı kalıpsız üretimi, birebir aynı kalitede montajı istenilen kalitede üretilmektedir. Bize bu konuda diktirmek istediğiniz ürünün resmini, varsa kumaş türünü, termin, adetini bildirmeniz fason dikim için yeterli olacaktır. İletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.

 tela önlük2