Ambalaj için Neden Ofset Baskılı Sıvamalı Kutu Kullanılmalıdır?

Ticari baskı teknolojisi uzun bir yol kat etti ve litho lamine grafik baskı gibi birçok gelişmiş baskı stili, birçok mal üreticisini teknolojiye bağımlı hale getirdi. Mükemmel ticari görünüm ve son işlem için en iyi kalitede karton veya karton kutu baskısı arıyorsanız, o zaman litho laminasyon sizin çözümünüzdür. Özel Lito lamine kutuların üretilmesi, en iyi kaliteyi ve görünümü korurken toplu paketleme kutuları üretmenin en ekonomik yollarından biridir.

Litho Laminasyon Nedir? Litho laminasyon bir baskı teknolojisidir. Karton esaslı kutuları, oluklu mukavvaları ve ürünlerin toplu paketlenmesi için kullanılan kartonları basmak için kullanılır. Gıda ambalaj endüstrisi, dayanıklı tüketim endüstrisi ve diğer birçok imalat endüstrisi, bu tür karton ve karton kutuların düzenli olarak ambalajlanması için kullanılmasına büyük ölçüde bağımlıdır. Marka ve şık görünüm için yüksek kalitede ayrıntılı özel baskılar bu kutularda şarttır.

Lito laminasyon için yağ bazlı mürekkep ve su emme plakaları kullanılır. Yağ ve su karışmaz ve bu bilim baskı yönteminde kullanılır. Baskı için bir pozitif ve diğeri negatif olan iki plaka kullanılır. Negatif plaka kaba dokulu ve su emicidir. Pozitif plaka yağ bazlı mürekkep içerir. Her iki plaka da lastik merdanelerden geçtiğinde, su emilir ve yağ bazlı mürekkep çıkarılır ve ardından baskı kâğıdının yüzeyine aktarılır. Bu kâğıt daha sonra preslenir ve karton veya oluklu mukavva yüzeyine lamine edilir.

Bu yöntemde karton doğrudan lito grafik baskıları alamaz. Bu böyledir, çünkü mürekkep yüzeyi istenen şekilde lekelemez. Ancak kâğıt kolayca litho grafik baskısını yakalar. Özel lito lamine kutuların üretimi için en iyi teknolojidir, çünkü herhangi bir özel tasarım ve rengi en iyi son ve en yüksek hassasiyetle yazdırabilirsiniz.

Detaylı Özel Baskı Gereksinimi

Bir ürünün üreticisi olarak, en iyi kalitede ürün karton paketleri için uzun süre bekleyemezsiniz. Zamanında teslimat yapmanız gerekiyor ve litho laminasyon tamamen aynı. En rekabetçi ve en uygun fiyatlarda en iyi kalitede özel baskılar, bu baskı stili kullanılarak çok kısa sürede gerçekleştirilir.

Hızlı işlem, ekonomik oranlarla birleştiğinde ve hızlı üretim bu ürünün özelliklerinden bazılarıdır. Lamine edilmiş en iyi kalitede baskılar baskı ve mürekkebi kaybetmez. Böylece, hepsi bu baskı stilinin lehine gider.

Neden Özel Litho Lamine Kutuları üretmeye gidelim?

Oluklu mukavva kutularınızı grafiksel olarak basmayı düşünmenizin en iyi nedenlerinden bazıları şunlardır: Lito grafik baskı seçtiğinizde özelleştirmeyle aşırı özgürlük elde edilir. Baskılarda istediğiniz herhangi bir şeyi girebilirsiniz. İster gerçek grafiklerle canlandırmak isterse gerçek hayat olsun, ya da başka kombinasyonlar olsun, kolayca halledebilirsiniz. Logoları, tasarımları, grafikleri, yüzleri, etiket çizgilerini, ürün bilgilerini, istatistikleri ve rakamları, sosyal medyayı ve benzeri şeyleri entegre etmek, özel baskı çözümleriyle her zamankinden daha kolay. İsteğe göre herhangi bir tasarım yapabilir ve özel lamine kutuları üretirken kolayca basılmasını sağlayabilirsiniz. Ürün kutularınızı kendi yönteminizle tasarlarken, akıllı ve canlı renk ve grafikleri ekleyebilirsiniz. Bu pazarlama ve markalaşma için doğru bir yol yapar. Bu, kaliteyi, dayanıklılığı, stil ve çekiciliği sağlayan ürün kutularını tasarlamanın en ekonomik yollarından biridir. Litho lamine oluklu veya karton kutular geri dönüştürülebilir.