Ambalaj Malzemeleri

Endüstriyel kesim firması olarak her türlü ambalaj malzemeleri satışı yapılmaktadır. Ürün çeşitliliğine sahip olan firma istediğiniz şekilde ve sayıda ürünü bünyesinde barındırmaktadır. Firma ambalaj karton malzemeler, köpük malzemeler, balonlu naylon malzemeler, ahşap sandık ürünler ve plastik taşıma kasaları olarak ambalaj malzemeleri satışa sunmaktadır. Ambalajlama işlemleri yaygın şekilde hemen her alanda yapılmaktadır.

Dolayısıyla önemli bir ihtiyaç olarak talep edilmektedir. Endüstriyel kesim firması olarak müşterilerinin bu ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik üretim yapan firma geniş müşteri kitlesine tedarik edebilecek şekilde ürün stokuna sahiptir. Endüstriyel kesim firması olarak geniş yelpazede ürün çeşitliliği ile ambalaj malzemeleri olarak ihtiyaç duyulan her ürünü sizlere sunmaktadır. Malzeme kalitesi bakımında birinci sınıf olan ve iyi bir işçilikle kullanışlı ve portatif özelliklere sahip ambalaj malzemeleri ile sizlerin taleplerine karşılık veriyoruz. İş etiğini benimsemiş bir firma olarak kalitesinden taviz vermeden ilk günden beri titizlikle çalışmaktadır.

Kosebent Urunler1

Kosebent Urunler1

Karton Köşebent Destekleyiciler

Ambalaj malzemeler içinde yer alan karton malzemeler; karton koli, koli için karton seperatör, özel ölçülerde kutu ürünler, tripleks palet kolisi şeklindedir. Ambalaj kolisi, ürün nakli sırasında farklı kalitede mukavva karton malzemelerden yapılan ve farklı kapak yapılarına sahip olan karton kutulardır. Endüstriyel kesim olarak pek çok farklı ebatlarda üretilen kolilerin stoklanmakta ve satışı yapılmaktadır. Karton köşebent destekleyiciler de ambalaj malzemeler içerisinde yer alıp üretimi yapılmaktadır. Karton köşebent destekleyiciler stok halinde veya taşıma sırasında ambalajlanmış ürünlerin ve ambalajın zarar görmesini engeller.

Köşebentleri müşteri taleplerini dikkate alarak istenilen boyutta ve kalınlıkta üreten endüstriyel kesim firması malzeme kalitesi olarak birinci sınıf malzeme kullanmaktadır. Oldukça gerekli ve önemli bir işleve sahip köşebentler öngörülebilir hasarları önlemek açısından son derece kullanışlıdır.

Endüstriyel kesim firması olarak müşteri taleplerine karşılık verebilecek çeşitlilikte ve sayıda ürünleri sotklarında barındırmaktadır. Kolaylıkla iletişime geçebileceğiniz ve ihtiyaçlarınıza ivedilikle cevap bulacağınız bir sisteme sahiptir. Deneyimli, profesyonel ve güler yüzlü bir ekiple sizlere hizmet vermektedir. Kurumsal bir hüviyete sahip olan firma kurulduğu ilk günden beri titizlikle hizmet vermektedir. Hizmet verdiği sektörün getirdiği zorlukları kolaylığa çevirmiş ve sizlere sunmuş bir firma olarak sizlerin huzurundadır.

Ticari kazancın ötesinde bir hizmet anlayışı ile hareket eden firma sizlere beklentilerinizin ötesinde hizmetler sunmaktadır. Müracaat ettiğiniz andan sonuna kadar sizleri memnun eden ve gülümseten hizmetleri ile sizlerin ilk tercihi olmaya devam etmektedir. Ticari kaygıya düşmeden hitap ettiği kitleye uygun makul fiyatlar ve ödeme kolaylıkları ile satış işlemlerini gerçekleştirmektedir. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan ve prensip edinen bir firma olarak sizlerle olmaya devam etmektedir. Sizlerin desteği ile emin adımlarla yoluna devam etmektedir.