Ana sayfa » Endüstriyel Kesim Hizmetlerimiz

ENDÜSTRİYEL KESİM ÜRÜNLERİ VE HİZMETLERİ

ENDÜSTRİYEL KESİM ÜRÜNLERİ VE HİZMETLERİ: Endüstriyel Kesim eva sünger kesim ve sünger çeşitleri imalatı xpe köpük kutu içi ambalaj malzemeleri çanta içi sünger epdm kauçuk renkli keçe hizmeti.

AMBALAJ MALZEMELERİ

Cep Şilte Ürünler Kesim Çalışmalarımız

Cep Şilte Ürünler Kesim Çalışmalarımız

Endüstriyel Kesim firması olarak müşterilerimizin isteği doğrultusunda her ölçüde ve özellikte Şilte Koruyucu Cep kesim çalışmaları yapmaktayız.

Koli içi Dolgu Köpüğü

Koli İçi Dolgu Köpüğü

Müşterilerin isteği üzerine ve malzemenin boyutuna, cinsine göre özel koli üretim kesimleri yapmakta ve koli içi köpük hizmeti vermekteyiz.

Koli İçi Karton Seperatör Çeşitleri

Koli İçi Karton Seperatör Çeşitleri

Endüstriyel Kesim müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak ölçülerde, her türlü koli içi tasarımı yılların tecrübesiyle uygulamaktadır.

Kaliteli Koli Ve Paketleme Malzemesi

Kaliteli Koli Ve Paketleme Malzemesi

Dış yüzey kâğıdı, beyaz kâğıt kullanılarak beyaz karton koliler kullanıma uygun, baskılı ve baskısız olmak üzere Endüstriyel Kesim tarafından üretilmektedir.

BONDEKS REBONDED SÜNGER

Bondeks Kesim Nasıl Yapılır?

Bondeks Kesim Nasıl Yapılır?

Farklı kalınlıklarda bondeks malzemesi kullanarak, uygun dansite de hem malzeme öneriyor, hem de kesimini sağlıyoruz.

Bondeks Profil Kesim Nedir?

Bondex Profil Kesim Nedir?

Bondeks Profil Kesim’de malzemeleri belirleyerek, uygun çizim ve ölçümle başlayarak özel çözümler sunuyoruz.

ÇANTA ÜRÜNLER

Alüminyum Satış Çantası
Aluminyum Satis Cantasi

Alüminyum Satış Çantası

Ürettiğimiz alüminyum çantalar da sizlere farklı yüzey ve kaplama seçenekleri sunuyoruz ve gerekli karşılaştırmayı yapabilmeniz için yardımcı oluyoruz.

Plastik Tasima Cantasi

Plastik Taşıma Çantası

İş hayatının gereksinimi olan çok amaçlı malzeme taşıma çantaları, Endüstriyel Kesim tarafından müşteriye özel tasarımlar ile imal edilmektedir.

ELASTOMERİK KAUÇUK KÖPÜĞÜ

Aluminyum Folyo Kapli Yalitim Levhalari

Alüminyum Yalıtım Levhaları

Endüstriyel Kesim, yüksek kalitede, iyi performanslı, dayanıklı ve isteğe göre kendinden yapışkanlı alüminyum folyo kaplı yalıtım levhaları üretebilmektedir.

Elastomerik Kaucuk Kopugu

Elastomerik Kauçuk Köpüğü

Elastomerik kauçuk köpüğü borular minimum ve maksimum toleransların dışına çıkmayacak şekilde üretilmekte olup, uygun ve doğru montaj yapılmasını sağlar.

Kaucuk Kopuk Boru

Kauçuk Köpük Boru

Projeniz için hesaplamaya uygun çaplarda ve et kalınlıklarında boru kauçuk köpüğünü kesebilir ve proje uygulaması için ayrıca teklif verebiliriz.

Kopuk Yailitim Levhalari

Köpük Yalıtım Levhalar

Isı yalıtımı, enerji tasarrufu ve temiz hava gibi gereksinime ihtiyacı olan yerler ve isteğe göre özelliklerde köpük yalıtım levha üretebilmekteyiz.

Yapiskanli Izolasyon Band

Yapışkanlı İzolasyon Bantlar

Tüm hava koşullarında neme ve paslanmaya dayanıklı, ekonomik Kanal sızdırmaya engel Elastomerik Kauçuk Izolasyon Bantlar üretebilmekteyiz.

ENDÜSTRİYEL DİKİM

Kablo Tasiyici

Kablo Taşıyıcıları

Sanayi Dikimi Parkımızda, Düz Dikiş Makineleri, Sütunlu Dikiş Makinesi, Çift-İğne, Dört-İğne Kemer Makine, ve Overlock Makineleri mevcuttur.

Dar Dokuma Dikim

Dar Dokuma Dikim

Otomotiv, otobüs vb.gibi araç koltukları, ön panel, bagaj bölümü vb.gibi noktalarda kullanılan Dar Dokuma ve Jakar Dokuma lastikl dikimlerini yapabilmekteyiz.

Koltuk Sirt Oturak Baslik Dikim

Koltuk, Oturak, Başlık Dikim

Otomotiv Yan Sanayi, Ticari Vasıta – Şoför Koltukları, Ambulans Araçları vb. gibi Sırt, Oturak ve Başlık kısımlarının dikimlerini gerçekleştirebilmekteyiz.

EPDM ÜRÜNLER

EPDM Kaucuk

EPDM Kauçuk

Endüstriyel Kesim firması olarak bizde çeşitli dansiteler de ve renklerde kişiye özel tasarım EPDM Kauçuk işleri yapmaktayız.

EPDM Kesim

EPDM Kesim

Biz de değişik dansite de ve renkte malzemeyi kullanarak EPDM Kesimi projelerimizde ürüne özel tasarımlar yapmaktayız.

KARTON KUTU MALZEMELER

Kutu ici Ambalaj Malzeme

Kutu içi Ambalaj Malzeme

Doğru Malzeme ile, gerekli çizim ve ölçülerde proje başlangıcında ilk numune onayından bitimine kadar kişiye özel kutu içi ambalaj çözümleri sunmaktayız.

Kutu Ofset Baski

Kutu Ofset Baskı

Zengin yelpaze ve farklı ebat çeşitleri ile isteğinize özel ölçü ve özelliklerde kullanım alanınıza uygun olarak ofset baskılı kutu hizmeti verebilmekteyiz.

PE DİĞER SÜNGERLER

PVC Sunger Kesim

PVC Sünger Kesimi

PVC sünger, kapalı hücreli ve mükemmel esnek, şekil alabilen bir süngerdir. Baskı ve yırtılma dayanımı çok yüksektir. Zor görevlerde Tercih edilir.

Silikon Sunger Kesim

Silikon Sünger Kesim

Silikon sünger yüksek ısılara dayanıklı, kapalı gözenekli, oldukça yumuşak sünger tipidir. Su, toz, vb. maddeleri geçirmez ve iyi bir contalama sağlar.

Yanmaz Akustik Sunger Kesim

Yanmaz Sünger Kesim

Akustik ses yalıtımı, yankı yalıtımı, ses problemlerini gidermek ve ortamdan maksimum akustik performans almak için kullanılır. Uzun ömürlüdür.

Hidro Sunger Kesim

Hidro Sünger Kesimi

Sıvı emme kat sayısı çok yüksek olan hidro süngerler, deformasyona karşı dayanıklı yapısı ile mala süngeri olarak uzun süre ilk günkü gibi görünür.

EVA ÜRÜNLER

Eva Sunger Kesim

Eva Sünger Kesim

Farklı renklerde EVA malzemesi kullanarak, uygun dansite de, müşteri kullanım yerine göre hem malzeme öneriyor, hem de eva kesimi sağlıyoruz.

Eva Sunger Cesitleri

Eva Sünger Çeşitleri

Gerekli çizim ve ölçülerde proje başlangıcında ilk numune onayından bitimine kadar kişiye özel Eva sünger ürün çözümleri sunmaktayız.

Eva Tatami Urunler

EVA Tatami Ürünler

Tatami yumuşak yer minderlerimiz birbirine geçmeli, kalın ve yumuşak, toksik madde içermeyen sağlam EVA maddeden yapılmaktadır.

Eva Urun Tasarim

EVA Ürün Tasarım

Endüstriyel Kesim olarak çok çeşitlilikte Eva malzemeleri kullanıyor, müşterinin isteğine göre hem malzeme öneriyor, hem de Eva ürün tasarımı yapıyoruz.

PE KÖPÜK ÜRÜNLER

Kopuk Levha Kesimi

Köpük Levha Kesimi

Ürün taşımasında kırılma, darbe ve çizilmeleri önleyen ve görünüme şıklık getiren bir üründür. Ürüne özel köpük levha kesimi yapabilmekteyiz.

Kopuk Seperator

Köpük Separatör

Ürünleri dış etkenlerden korumakla birlikte düzenli bir şekilde yerleştirilmesine yardımcı olur. Ürüne özel köpük seperatör kesim ve satışımız mevcuttur.

PES/PP/PET KEÇELER

Dikey Bahce Tasarim

Dikey Bahçe Tasarım

Müşterilerimize standart ölçülerle ve özelliklerle sınırlı kalmayıp her ölçüde ve özellikte Dikey Bahçe uygulamaları için farklı çözümler sunmaktayız.

Geo Tekstil

Geotekstil Keçe

İstenildiği takdirde, müşteri verilerine bakılarak arkasına herhangi bir kaplama da yapılarak projedeki uygulama yerine göre geotekstil keçeye işlev getirilebilir.

Hobi Kece

Hobi Keçe

Hobi Keçe Kesim malzemesini ürüne özel kesiyor, montaj yapıyor, bazen de farklı kombinlerde müşteri isteğine ve kalıp şekline göre dikiyoruz..

Polipropilen, polyester ve geri dönüşümlü lifler kullanılarak üretilen keçeleri, isteğinize göre, farklı renk, gramaj ve türde üretip imal ediyor ve kesiyoruz.

PLASTİK KASA

Plastik Kasa

Plastik Kasa

İstifleme, depolama ve taşıma gibi her süreçte kullanabileceğiniz plastik kasalar isteğinize göre uygun ölçülerde üretilmekte ve satışı yapılmaktadır.

Kasa ici Seperator

Kasa İçi Seperatör

Biz Endüstriyel Kesim olarak başta plastik kasa olmak üzere metal ve ametal kasa, çanta türevi taşıma ürünlerinin içerisine tüm bu uygulamaları yapmaktayız.

PP/PE NONWOVEN ÜRÜNLER

Tela Kesim Dikim

Tela Kesim ve Dikim

Endüstriyel Kesim istenilen her ölçüde ve özellikte tela kesim ve tela dikim işleri yapmaktadır.

PROMOSYON ÜRÜNLERİ

Promosyon Urunleri

Promosyon Ürünleri

Hem promosyon ürünleri hem de bu ürünlerinin paketleme ve ambalajı konularında hizmet vermekteyiz.

Promosyon Tasarimi

Promosyon Tasarım

Hem promosyon ürünleri tasarımı hem de bu ürünlerinin paketleme ve ambalaj tasarımı hizmetini vermekteyiz.

PU SÜNGER ÜRÜNLER

Sunger Cesitleri

Sünger Çeşitleri

Esnek Poliüretan Sünger ve Polietilen Sünger çeşitlerimiz arasındadır. Esneklik, uygun maliyet, elastik ve hafif seçenekleri bulunmaktadır.

Sunger Fiyatlari

Sünger Fiyatları

En uygun sünger fiyatı için çizim ve ölçülerinizi iyi belirlerseniz belirlediğiniz ürünü uygun fiyata vermek için size yardımcı olmaya çalışırız.

Sunger Kesim

Sünger Kesim

Farklı renk ve ölçülerde doğru sünger malzemesi kullanarak, uygun dansite de, hem sünger malzemesi öneriyoruz hem de sünger kesim işlemi yapıyoruz.

Sunger Satisi

Sünger Satışı

Pres hatlarımızda eva, renkli keçe, tatami malzemesi, ince kumaşlar, tela, nonwoven kesimini istenilen ölçüde gerçekleştirmekte ve süner satışı yapmaktayız.

Sunger Uretimi

Sünger Üretimi

Çeşitli sertifikalarımız ve ISO 9001-2008 kalite yönetim sistemimizle, sünger ürünlerini sizlerin isteği doğrultusunda tasarlıyoruz ve üretiyoruz.

Yumurta Sunger

Yumurta Sünger

Ses yalıtımı, izolasyon malzemesi, araç kabinleri, ve dekorasyon amaçlı tercih edilmektedir. Farklı renklerde farklı dansitelerde üretilebilmekteyiz.

SUNİ DERİ ÜRÜNLER

Deri Kesim

Deri Kesim

Endüstriyel Kesim olarak kalıp yöntemi kullanıyoruz ve sahip olduğumuz farklı tonajlarda presler ile hızlı/seri fason deri kesim işlemini yerine getiriyoruz.

TERMOPLASTİK ÜRÜNLER

Termoform Kece

 

Yüksek delinme dayanımı nedeniyle; teras çatı uygulamalarında ve ısı yalıtım levhalarının üzerinde kullanılarak altta kalan malzemeleri darbelerden korur.

Termoform Ambalaj

Termoform Ambalaj

Sert PVC malzeme, ortadan ikiye katlanarak ürünü içinde barındırır. Çok kullanışlı bir paketleme sistemidir. Defalarca kullanılabilecek bir kilit sistemi ile desteklenmiştir.

VELCRO CIRT BANTLAR

Arkasi Yapiskan Cirt Kesim

Arkası Yapışkan Cırt Kesim

Arkası yapışkanlı cırt bantlar istek ve ihtiyaçlarınız göz önüne alınarak özel ölçülerde kesilir ve hazırlanır.

XPE KÖPÜK MALZEME

XPE Kopuk Kesim

XPE Köpük Kesim

Kapalı hücre yapısı sayesinde inşaat sektöründe izolasyon işlerinde, endüstride ise sızdırmazlık elemanı olarak pek çok alanda XPE sünger tercih edilmektedir.