Ana sayfa » Endüstriyel Kesim Hakkında

Endüstriyel Kesim Hakkında

2008 yılından beri kazandığı zengin tecrübesiyle Endüstriyel Kesim, metal kalıp, şekilli kesim üretimiyle müşterilerine proje desteği sağlamaktadır. Firmamızın müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda, malzeme temininden, son ürün sevkiyatına kadar olan süreçlerde 5 ana faaliyet alanında hareket etmektedir.

  • Endüstriyel Malzemeler
  • – Sanayide her türlü endüstriyel malzemeyi temin etmekte, stoklamakta ve tekrar satışlarını gerçekleştirmektedir.
  • Tasarım, Çizim ve Kalıp Hizmetleri
  • – Projelerde ürün geliştirmenin her aşamasında, tasarım, vektörel çizim, kesim kalıpların tamamlanması, prototip numune çalışmaları ve ön seri(imalatlarda) yer almaktadır.
  • Endüstriyel Pres Kesim
  • – Geniş makine parkurumuzun, şekilli pres kesim üretim olanaklarını, şarklı malzeme seçenekleri ile birleştirip müşteri ihtiyaçlarını karşılamaktadır.
  • Endüstriyel Montaj Uygulamaları
  • – Pres kesim sonrası imal edilen yan mamül ürünlerin, birleştirilerek nihai ürünün  montajlanması sağlanmaktadır.
  • Ambalaj Malzemeleri
  • – Ürünlerin taşınmasında gerekeni, koli, kutu, kasa, sandık ve paketlenmesinde kullanılan ambalaj materyalleri, seperatörleri, koruyucu dolgu malzemeleri ile müşteri istekleri karşılanmaktadır.

Misyonumuz

Endüstriyel Kesim Hakkında Misyonumuz-Vizyonumuz, Firmamız ülkemizde sektöründe liderdir. Pek çok endüstri alanında hizmet ederken, memnun müşterilerimizin referansları ve onlarla artan iş hacmiyle, hızla gelişmekte ve ürün yelpazesini sürekli zenginleştirmektedir.

Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımız, kuvvetli altyapımızla çözüm bulurken en üstün kalite standartlarıyla birlikte hareket etmeyi misyon edinmiştir.

KALİTE BELGELERİMİZ

Kalite Yönetim Sistemi çatısı altında iş süreçlerimizi, tedariğini sağladığımız tüm ürün ve hizmetlere de katkı sağlayacak şekilde; ISO 9001 Kalite , ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti, ISO 14001 Çevre ve ISO 45001 İş Sağlığı Ve Güvenliği Standartlarına uyumlu hale getirdik ve sertifikalandırdık.

sertifika

-ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi

İş ortaklarımızın gereksinim ve beklentileri doğrultusunda, uygulamakta olduğumuz tüm iş süreçlerimizi mevzuat ve standartlar ile uyumlu hale getirerek, Kalite Yönetim Sistemi Sertifikasını almaya hak kazandık. Bu sayede uygulamalarımızdaki sürekli iyileştirme ve sürdürülebilirlik ilkesini şirket olarak benimsedik.

ISO 10002:2018 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini açık, şeffaf, hızlı, güvenli, kaliteli ve müşteri odaklı hizmet sunma anlayışıyla ele alarak, olası müşteri şikayetlerinin belirlenmesi, çözülmesi ve müşteri memnuniyetinin artırılması için Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemine ait temel esasları uygulayarak bu sertifikayı almaya hak kazandık.

-ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi

Ürün ve hizmetlerimizi Çevre mevzuat ve standart şartlarına tam uyum sağlayacak şekilde gerçekleştirmek üzere, faaliyetlerimizde Çevre faktörünün etkinliğini sağlamak, çevre bilincini artırmak, sürekli iyileştirmek, sürdürülebilirliğin çevre boyutuna katkı sağlamak amacıyla Çevre Yönetim Sistemini uygulamaya alarak sertifikamızı aldık.

ISO 45001:2018 İş Sağlığı ve ve Güvenliği Yönetim Sistemi

İşyerimize gelen ziyaretçiler ve misafirlerimize, tüm çalışanlarımıza sağlıklı ve güvenli çalışma koşulları temin etmek, teknolojik gelişmeleri takip ederek ve son teknolojiyi kullanarak, iş kazalarının ve meslek hastalıklarının oluşmadan önlenmesini sağlamak ve eksiksiz bir şekilde uygulanması ve sürekli iyileştirilmesi amacıyla İSG Yönetim Sisteminin gerekliliklerini uygulayarak sertifikamızı aldık.