Hakkımızda

2008 yılından beri kazandığı zengin tecrübesiyle Endüstriyel Kesim, metal kalıp, şekilli kesim üretimiyle müşterilerine proje desteği sağlamaktadır. Firmamızın müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda, malzeme temininden, son ürün sevkiyatına kadar olan süreçlerde 5 ana faaliyet alanında hareket etmektedir.

 • Endüstriyel Malzemeler

  – Sanayide her türlü endüstriyel malzemeyi temin etmekte, stoklamakta ve tekrar satışlarını gerçekleştirmektedir.

 • Tasarım, Çizim ve Kalıp Hizmetleri

  – Projelerde ürün geliştirmenin her aşamasında, tasarım, vektörel çizim, kesim kalıpların tamamlanması, prototip numune çalışmaları ve ön seri(imalatlarda) yer almaktadır.

 • Endüstriyel Pres Kesim

  – Geniş makine parkurumuzun, şekilli pres kesim üretim olanaklarını, şarklı malzeme seçenekleri ile birleştirip müşteri ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

 • Endüstriyel Montaj Uygulamaları

  – Pres kesim sonrası imal edilen yan mamül ürünlerin, birleştirilerek nihai ürünün  montajlanması sağlanmaktadır.

 • Ambalaj Malzemeleri

  – Ürünlerin taşınmasında gerekeni, koli, kutu, kasa, sandık ve paketlenmesinde kullanılan ambalaj materyalleri, seperatörleri, koruyucu dolgu malzemeleri ile müşteri istekleri karşılanmaktadır.

Misyonumuz

Firmamız ülkemizde sektöründe liderdir. Pek çok endüstri alanında hizmet ederken, memnun müşterilerimizin referansları ve onlarla artan iş hacmiyle, hızla gelişmekte ve ürün yelpazesini sürekli zenginleştirmektedir.

Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımız, kuvvetli altyapımızla çözüm bulurken en üstün kalite standartlarıyla birlikte hareket etmeyi misyon edinmiştir.