Kamp Minderi Kesim İşlemleri

Kamp yapanlar, pikniğe gidenler, doğal ortamda seyahate çıkanlar gittikleri yerde rahat etmek ister. Doğa ile iç içe zaman geçirirken kendi konforunu da sağlamak isteyenler için kamp minderi üretilmektedir. Özel tasarım bu minder sayesinde zemin üzerinde konforlu ve güvenilir oturma alanı ve uyuma alanı oluşturulur. Kamp minderi kesim, farklı ölçülerde ve özelliklerde tasarlanıp üretilebiliyor. Minderler kullanım alanına uygun olması adına farklı tasarımlarla hazırlanıyor. Kolaylıkla taşınabilir özellikteki kamp minderini dilediğiniz gibi yanınızda taşıyabilirsiniz. İsterseniz kamp çadırınızın içinde kullanabileceğiniz gibi kamp çadırının dışında da kamp minderini kullanabilirsiniz.

Kamp Minderi Kesim Nedir ve Nerede Kullanılır?

 • Kamp minderi, zemin üzerinde kullanışlı ve konforlu bir alan oluşturmak için kullanılmaktadır. Özel üretilen kamp minderleri içerisindeki hava katmanı sayesinde zeminden gelen soğuk önlenmiş olur. Otururken veya yatarken zeminin soğuğu hissedilmez. Aynı zamanda kamp minderinin yumuşak dokusu sayesinde konforlu oturma ve uyuma alanı oluşturulur.
 • Eva üretim kamp minderleri zemin ve tulum arasında rahatlıkla kullanılabilir. Kamp için kullanılan tulumlar her ne kadar dayanıklı ve kaliteli olsa da tulumun içerisine girildiği zaman oluşan ağırlık nedeniyle tulumun alt kısmı sıkışacaktır. Bu sıkışma nedeniyle zeminin soğukluğu bir süre sonra tuluma geçecek ve birey tarafından bu soğukluk hissedilecektir. Tulumun altında kullanılan eva üretim kamp minderi sayesinde oluşacak soğukluk önlenir.
 • Eva üretim kamp minderleri farklı özelliklere sahiptir. Minderlerin boyutları ve renkleri farklılık gösterdiği gibi minderlerin yalıtım değerleri de farklılık göstermektedir. Kamp minderlerinin yalıtım değerleri R değeri olarak bilinir. R değerinin değişmesi minderin kalınlığına bağlıdır. Minderin kalınlığı arttıkça yalıtım değeri de artar. Kamp minderi kesim 0 ile 9.5 arasında yalıtım değerine sahiptir.

Kamp Minderi Kesim Uygulama Alanları

 • Eva üretim kamp minderleri geniş kullanım alanına sahiptir. Bu kullanım alanlarının başında kamplar gelmektedir. Kamp yapılacak her alanda kullanılabilir olan minderler, zemin ve insan vücudu arasında korumalı bir kalkan görevi üstlenecektir.
 • Kamp minderinin yaygın olarak kullanıldığı alanlardan biri de pikniklerdir. Pikniklerde rahat oturma alanlarının oluşturulması için zeminde minderler kullanılır. Normal minderlere göre kamp minderleri hem daha kullanışlı hem daha güvenilir hem de daha rahattır. Çünkü kamp minderleri yapı özellikleri sayesinde zemin üzerinde yumuşak ve konforlu oturma alanı oluşturur. Aynı zamanda zeminin soğukluğunu hissettirmez.
 • Yoğun köpük malzemeden üretilen kamp minderleri kapalı hava hücrelerine sahiptir. Bu özelliklerdeki kamp minderleri dayanıklıdır. Kesme veya delmeye karşı yapısını koruyan minderler hafiftir. Böylelikle kolaylıkla taşınabilir.

Spor ve eğlence sektörler kesim alanında kamp minderlerine ayrılan bölüm oldukça önemlidir. Minderler kamp ve piknik gibi doğa etkinliklerinde kullanılmaktadır. Uyumak ve oturmak için tercih edilen minderler sayesinde konforlu ve güvenilir bir ortam oluşturulur.

Kamp Minderi Kesim Malzeme Detayları

Spor ve eğlence sektörler kesim, farklı özelliklerdeki kamp minderlerini kullanıcılara sunuyor. Kamp minderleri sayesinde insanlar doğada rahatlıkla vakit geçirebiliyor. Geniş kullanım alanına sahip olan minderin özellikleri ise aşağıda yer aldığı gibidir.

 • Kamp minderi kesim, yüksek dayanıklılığa sahiptir. Bu özelliği sayesinde en zorlu zeminlerde bile rahatlıkla kullanılabilir.
 • Kamp minderi hafif bir yapıya sahiptir. Hafif yapısı sayesinde istenilen yere rahatlıkla taşınabilir.
 • Kamp minderlerinin üretiminde özel malzemeler kullanılmıştır. Bu malzemeler sayesinde minderler yalıtım özelliğine sahiptir. Yalıtım sağlayan minderler soğuğa karşı dirençlidir ve soğuğu geçirmez.
 • Kamp minderleri, bakteri ve mantar oluşumunu önleyecek özelliktedir. Kolay temizlenebilir olan minderler toz ve kir barındırmaz.
 • Minderlerin kokusu yoktur. Bu sayede rahatlıkla kullanılabilir. Aynı zamanda istenilen renk ve ölçülerde sipariş edilebilir.

Size Ulaşalım

Kamp Minderi Kesim İşlemleri Resimleri