Ana sayfa » Endüstriyel Pres Kesim » Spor ve Eğlence Sektörler Kesim

Spor Ve Eğlence Sektörler Kesim

Jimnastik Minderi Kesim
Jimnastik minderi, leke tutmaz ve kolayca silinebilir özelliktedir. Spor salonlarının vazgeçilmezi olan bu minderler, Endüstriyel Kesim tarafından farklı renk seçenekleri ile üretilir ve kesimleri yapılır.
Kamp Minderi Kesim
Kamp minderleri kapalı gözenek yapısına sahiptir. Çevre dostu olan bu ürün yıkanabilir ve koku yapmaz. Firmamız, kamp minderini ekonomik bir şekilde pres kesim olarak müşterimizin ölçülerine göre üretmektedir.
Puzzle Duvar Uygulamaları Kesim
Özellikle spor mekanlarında veya anaokullarında tercih edilen puzzle kesim duvara uygulanabilmektedir. Yaralanmalara karşı bir önlem görevi gören puzzle matlar Endüstriyel Kesim tarafından istenilen ölçüler ve renk seçenekleri ile kesilmektedir.
Puzzle Yer Kaplama Kesim
Puzzle matlar, esnek ve hafiftir. Su geçirmez ve nem tutmazlar. Herhangi bir alanın tabanına döşetmek isteğiniz puzzle minderler için her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Tatami Minderi Kesim
Kolayca temizlenebilen tatami minder, EVA malzemeden üretilmektedir. Yumuşaktır fakat kaygan değildir. 100×100 cm ölçüsünde, 13 ve 23 mm kalınlıklarda firmamız tarafından üretilebilmekte ve talebe uygun kesilmektedir.

Endüstriyel Pres Kesim Hizmeti