Ana sayfa » Endüstriyel Pres Kesim » Endüstriyel Sünger Kesim

Endüstriyel Sünger Kesim

Bondeks Sünger Kesim
Rebonded sünger, izolasyon uygulamalarında sık kullanılan bir kırpıntı sünger malzemesidir. Endüstriyel Kesim, müşterilerinin belirlediği bondeks malzemenin yoğunluğu ve ölçülerinde, die cut ve profil kesim çözümleri sunmaktadır.
Hidro Sünger Kesim
Yumuşak bir dokuya sahip olan hidro süngerler, deformasyona karşı dayanıklıdır. Bu sebeple porselen imalatında ve inşaat sektöründe mala süngeri olarak kullanılmaktadır. Sıvı emme kat sayısı da yüksektir.
Polieter Sünger Kesim
Firmamız, farklı dansitelerde ve kalınlıklarda polieter süngeri stokta bulundurur ve talep doğrultusunda kesim yapar. Polieter süngerler, ekonomik maliyetleriyle en tercih edilen sünger çeşididir. Esnek yapısına karşın fiziksel dayanıklılığı düşüktür.
Poliüretan Sünger Kesim
Poliüretan sünger, hafif ve ekonomiktir. Döşemelik süngeri olarak, mobilya ve yatak sektörlerinde yaygın kullanılır. Açık hücreli olmaları hava geçirgenliğini sağlar. Kalite olgusuyla, firmamız müşteriye her zaman en iyi ürün kesim hizmetini sunmaktadır.
Polyester Sünger Kesim
Polyester süngerlerin esneklik özellikleri düşük, fiziksel direnci yüksektir. Ayrıca güneş ışınlarına karşı dayanıklılığı diğer süngerlerden fazladır. Endüstriyel Kesim, müşterisinin projesine uygun sünger yoğunluğunu temin etmekte ve şekilli kesim hizmeti sunmaktadır.

Endüstriyel Pres Kesim Hizmeti