Ana sayfa » Endüstriyel Pres Kesim

Endüstriyel Pres Kesim

Endüstriyel Sünger Kesim
Müşterilerimizin sünger kesim ihtiyaçlarında gerek uygun dansitelerde kullandığı kaliteli sünger malzemelerle gerek montaj, kalite kontrol ve paketlemede gösterdiği itinayla müşteri memnuniyetini ilke edindik.
Endüstriyel Köpük Malzemeler Kesim
Müşterilerimizden gelen XPE köpük kesim talepleri doğrultusunda, son derece kaliteli köpükten 5 mm ile 80 mm arası kalınlıklarda ve istenilen ebatlarda şekilli kalıp kesim imalat yapmaktayız.
Endüstriyel Ürünler Kesim
Müşterilerimiz bizim için Kesim yapmamızı istiyorsa öncelikle onlara dahili bir numune ya da çizim var mı diye sorulur. İstenilen en ve boy ölçülerine ve yapısal özelliklerine göre üretim işleminin tamamlanması ardından kesim işlemi uygulanmaktadır.
Akustik, Ses Bariyer Ürünler Kesim
Akustik etkisi bir sünger üzerinden alabilmek amacı ile Akustik yapılı sünger üzerine flok kaplama işlemi yapılarak sağlıklı bir süreç başlatılmış olur.
EPDM Malzeme Kesim
Epdm nedir? Açılımı; Ethylene Propylene Diene Monomer 'dır. EPDM, Etylene Propylene Dianene Monomere kelimelerinin kısaltılmasıdır. EPDM ham madde ile talebe istinaden üretilen sıfır malzemedir.
Isı Yalıtım Ürünler Kesim
Endüstriyel Kesim, ısı yalıtımı, ses yalıtımı, yanmazlık gibi müşterinin istediği özellikleri barındıran çeşitli duvar, çatı, döşeme ve tesisat izolasyon malzemelerini üretir ve profesyonel biçimde kesimini gerçekleştirir.
Su Geçirmez İzolasyon Ürünler Kesim
Endüstriyel Kesim, kalitenin ön planda olduğu su geçirmez malzemeleri lamine ederek, şekillendirilmiş kesim yapmaktadır ve ayrıca uygun nitelikteki su sızdırmaz boru kılıfı ürünlerini istenilen çap ve uzunlukta müşterilerine sunmaktadır.
Yanmaz Ürünler Kesim
Kullanılacak alana veya beraber kullanılacağı ürüne göre bazı sünger veya keçe malzemelerin yanmaz veya alev geciktirici özellik taşıması istenir. Firmamız, yanmaz özellikte çeşitli malzemeler üretmekte, stoklamada ve kesim işlemini yapmaktadır.
Ayakkabı Sanayi Kesim
Endüstriyel Kesim, ayakkabı ve terlik sanayi tercihi olan tabanlarda kullanılan çeşitli malzemelerin kalıp kesimlerini ekonomik maliyetlerle üreterek müşterilerine sunmaktadır.
Döşeme Sanayi Kesim
Özellikle döşeme sanayisinde kullanılan suni deri, termo elyaf ve polyester keçenin üretimi ve kesimi konusunda Endüstriyel Kesim olarak müşterilerimize farklı hizmetler sunmaktayız.
Emniyet ve Güvenlik Sektörü Kesim
Sağlam ve sert ürünlere ihtiyaç duyulan güvenlik sektöründe sıklıkla bariyerli kompozit sünger ve kevlar tercih edilmektedir. Bu ürünlerin kesimini Endüstriyel Kesim ihtiyaca uygun bir şekilde yapmaktadır.
Ev ve Temizlik Süngerleri Kesim
Endüstriyel Kesimin ürettiği ürünler sadece sanayi ve endüstriye hitap etmez. Oldukça farklı kullanım alanı bulunan süngerler, ev ve temizlik alanında da tercih edilir. Firmamız, bu süngerlerde toptancı ve perakendeci müşterilerine şekilli die cut kesim hizmeti vermektedir.
Hobi Sektörü Kesim
Günümüzde popüler olan ve sürekli gelişen hobi sektöründe tercih edilen keçe, suni deri ve EVA kaplama kağıdını istenilen ölçülerde kesmekte ve ürünün şekline göre montaj hizmeti de vermekteyiz.
Spor ve Eğlence Sektörler Kesim
Endüstriyel Kesim, eğlence ve spor sektöründe kullanılan çeşitli minderleri, farklı malzemeleri, değişik renk seçenekleri müşterilerimize sunmakta ve talep edilen ölçülerde kesim yapmaktadır.
Yapı Sanayi Kesim
Genellikle inşaat sektörünce tercih edilen emprenye akrilik sünger, emprenye bitümen sünger ve mantarlı kauçuk ürünlerinde firmamız, müşteri ihtiyacına uygun ürünü belirler ve ürünün tasarımdan üretimine kadar destek vererek kesim hizmeti sunar.
Otomotiv Sanayi Süngerleri Kesim
Endüstriyel Kesim, otomotiv sanayisinde uygulanan geniş yelpazede, farklı performans kriterleri olan malzemelerin die-cut pres kesimlerini gerçekleştirmekte, çeşitli laminasyon ve montaj hizmetleri de sunmaktadır.
Promosyon Sektörü Kesim
Endüstriyel Kesim, promosyon ürünleri seçimini, ürünlerin kutu içi yerleşim tasarımını, yerleşimde kullanılan malzemelerin tedariğini ve şekilli kesimini gerçekleştirmekte, ayrıca paketlemede ve ambalaj ofset baskısı konularında da hizmet vermektedir.

Endüstriyel Pres Kesim Hizmeti