Botanik Çevre Uygulama Keçe Ürün

Firmamız, modernlik ve görselliğin ön planda olduğu cepli dikey bahçeleri, turnkey projeler olarak alışveriş merkezlerinde, üniversitelere, ofis girişlerinde ve dış duvar cephe mekanlarına başarıyla uygulamaktadır.

Gözat

Beyaz Eşya Kargo Uygulama

Endüstriyel Kesim, polietilen köpüklerle ağır yük taşımalar için katlı ürün montaj kombinleri tasarlayıp beyaz eşya için özel üretimler gerçekleştirmektedir. Uzun seri olmayan imalatlarda müşterilerimiz strafor malzeme yerine, köpük malzeme tercih etmektedirler.

Gözat

Elektronik Antistatik Taşıma Uygulama

Özellikle elektronik sektöründe hassas ve kırılgan ürünlerin korunmasında iletken polietilen (PE) ambalaj köpüğü yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Antistatik köpük malzemenin esnek ve geri dönüşümlü hafif yapısı ambalaj uygulamalarında vazgeçilmez avantaj sağlamaktadır.

Gözat

Kutu içi Prezantasyon Uygulama

Ürünlerin taşınması esnasında zarar görmesini engelleyecek tasarımlarla müşterilerini buluşturan Endüstriyel Kesim, kutu içi uygulamalarında ürünün yerleşiminden üretim sonrası hizmete kadar müşterilerine kalite güvencesiyle üretim gerçekleştirmektedir.

Gözat

Çanta İçi Pazarlama Uygulama

Pazarlamacıların kullandığı çantaların tanıtım esnasında karmaşık bir görünümde olmamasını isteyen pazarlama sektöründeki firmalar, çanta içi çeşitli malzemelerle başarılı tasarımlar için sektöründe lider olan Endüstriyel Kesimi tercih etmektedir.

Gözat

Sandık içi Taşıma Uygulama

Gözat

Koli İçi Lojistik Uygulama

Gözat

Kasa İçi İmalat Proses Uygulama

Kasa içi separatörler, fabrika hatları iç veya müşteri/tedarikçi yarı mamullerinin taşımasında kullanılır. Ürünlerin imalat veya polisaj sürecinde taşınırken zarar görmesini engellemek ve sabit durmalarını sağlamak amacıyla tercih edilir.

Gözat

Otomotiv Üretim Hat Uygulama

Otomotiv sanayi çeşitli kabin içi ses emici malzemeler kullanmaktadır. Malzemeler ayrıca hafif, esnek, yanmaz özellikler taşımaktadır. Kabin tavan, zemin, torpido paneli ve kapılar önde gelen uygulama alanlarıdır.

Gözat

Otomotiv Hat İç Taşıma Uygulama

Gözat

Promosyon Seperatör Uygulama

Gözat

Tekstil Ürün Uygulama

Gözat

Vakum Termoform Plastik Şekillendirme

Termoform ürünlerde basınç prosesleri ile termoplastik polimer levhalar ısıyla yumuşatılarak ve şekillendirilerek elde edilebilinmektedir. Endüstriyel Kesim deneyimli ekibiyle tasarımdan son ürüne kadar tüm süreçlerde, termoform ambalaj ve paketleme ihtiyaçlarınızı karşılayabilmektedir.

Gözat