Ana sayfa » Montaj Hizmetleri

Endüstriyel Kesim Montaj Hizmetleri

Botanik Çevre Uygulama Keçe Ürün
Firmamız, modernlik ve görselliğin ön planda olduğu cepli dikey bahçeleri, turnkey projeler olarak alışveriş merkezlerinde, üniversitelere, ofis girişlerinde ve dış duvar cephe mekanlarına başarıyla uygulamaktadır.
Beyaz Eşya Kargo Uygulama
Endüstriyel Kesim, polietilen köpüklerle ağır yük taşımalar için katlı ürün montaj kombinleri tasarlayıp beyaz eşya için özel üretimler gerçekleştirmektedir. Uzun seri olmayan imalatlarda müşterilerimiz strafor malzeme yerine, köpük malzeme tercih etmektedirler.
Elektronik Antistatik Taşıma Uygulama
Özellikle elektronik sektöründe hassas ve kırılgan ürünlerin korunmasında iletken polietilen (PE) ambalaj köpüğü yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Antistatik köpük malzemenin esnek ve geri dönüşümlü hafif yapısı ambalaj uygulamalarında vazgeçilmez avantaj sağlamaktadır.
Kutu içi Prezantasyon Uygulama
Ürünlerin taşınması esnasında zarar görmesini engelleyecek tasarımlarla müşterilerini buluşturan Endüstriyel Kesim, kutu içi uygulamalarında ürünün yerleşiminden üretim sonrası hizmete kadar müşterilerine kalite güvencesiyle üretim gerçekleştirmektedir.
Çanta İçi Pazarlama Uygulama
Pazarlamacıların kullandığı çantaların tanıtım esnasında karmaşık bir görünümde olmamasını isteyen pazarlama sektöründeki firmalar, çanta içi çeşitli malzemelerle başarılı tasarımlar için sektöründe lider olan Endüstriyel Kesimi tercih etmektedir.
Sandık içi Taşıma Uygulama
Üreticiler tarafından pek çok şekilde temin edilebilmektedir. Özellikle de sandık başta olmak üzere kutu içi, plaka, rulo, bantlı ve bantsız, puzzle, özel kesim gibi çok yönlü kullanımı mevcuttur.
Koli İçi Lojistik Uygulama
Köpükler geniş kullanım alanına sahiptir. Otomotiv sektöründe kullanılan köpükler ise otomotiv parçalarının zarar görmemesi adına kullanılmaktadır.
Kasa İçi İmalat Proses Uygulama
Kasa içi separatörler, fabrika hatları iç veya müşteri/tedarikçi yarı mamullerinin taşımasında kullanılır. Ürünlerin imalat veya polisaj sürecinde taşınırken zarar görmesini engellemek ve sabit durmalarını sağlamak amacıyla tercih edilir.
Otomotiv Üretim Hat Uygulama
Otomotiv sanayi çeşitli kabin içi ses emici malzemeler kullanmaktadır. Malzemeler ayrıca hafif, esnek, yanmaz özellikler taşımaktadır. Kabin tavan, zemin, torpido paneli ve kapılar önde gelen uygulama alanlarıdır.
Otomotiv Hat İç Taşıma Uygulama
Otomotiv hat iç taşıma uygulama sektöründe kasa kullanımı yaygındır. Kasalar, içerisindeki ürünün güvenle taşınmasını sağlar. Ürünü doğrudan taşımak yerine kasa ile taşımak her zaman daha avantajlıdır.
Promosyon Seperatör Uygulama
Ev içerisindeki bölgelerden çeşitli ofis ortamlarına kadar birçok farklı yerde direkt olarak karşımıza çıkan bu ürünlerin oldukça geniş uygulama alanlarının var olduğu bilinmektedir.
Tekstil Ürün Uygulama
Tekstil ürün uygulama alanında çeşitli teknik ürünler yer almakta ve birçok farklı sektör içerisinde de büyük oranda çıkmaktadır.
Vakum Termoform Plastik Şekillendirme
Termoform ürünlerde basınç prosesleri ile termoplastik polimer levhalar ısıyla yumuşatılarak ve şekillendirilerek elde edilebilinmektedir. Endüstriyel Kesim deneyimli ekibiyle tasarımdan son ürüne kadar tüm süreçlerde, termoform ambalaj ve paketleme ihtiyaçlarınızı karşılayabilmektedir.

Montaj Hizmetleri