Ana sayfa » Endüstriyel Malzemeler » Ses ve Titreşim Emdirme Malzemeleri

Ses Ve Titreşim Emdirme Malzemeleri

EPDM Ses Bariyer Malzemesi
EPDM kauçuk, dayanıklı özellikleri ile ses bariyeri olarak vibrasyon, titreşim ve darbelere karşın etkin bir malzemedir. Isıya ve oksidasyona yüksek derecede dirençlidir. Akustik uygulamalarında farklı kalınlıklarda bulunur.
Elastomerik Zemin Titreşim Kauçuk Rulo Malzeme
Elastomer sentetik kauçukda, zemin kaplamasında zemine astar çekildikten sonra kauçuk yapıştırıcısı ile kauçuklar yere serilir. Elastomer zemin kaplamaları, emici, süspansiyon özelliğine sahip, aşınma direnci olan, esnek yapıda kaplamalardır
Çift Taraflı Yapışkan EPDM Bant
Etilen propilen dien monomer (EPDM), kauçuk etilen izolasyon malzemesidir. Farklı ebatlarda ve et kalınlıklarında, lamine edilerek üretilen yalıtım bantlar zor hava koşullarına ve yüksek ısılara karşın dayanıklılık gösterir.
Çift Taraflı Yapışkan Eva Köpük Bant
Havalandırma kanallarında, hava sızdırmazlığı sağlamak için, yalıtım uygulamalarında kullanılan EVA köpük malzeme kendinden yapışkanlı bantlar, 5 mm kalınlıkta, 15, 20, 25 mm ebatlarında bulunur.
Çift Taraflı Yapışkan Kauçuk Köpük Bant
Kendinden yapışkanlı elastomer kauçuk bantlar, inşaat sektörü yalıtım projelerinde, mekanik tesisatlarda ve çeşitli ses akustik, titreşim uygulamalarında etkili performans göstermektedir. Standart 3 mm kalınlıkta ve 5 ve 10 cm ebatlarında stoklanmaktadır.

Endüstri Malzemeleri