Ana sayfa » Endüstriyel Malzemeler » Endüstriyel Ürünler

Endüstriyel Kesim Ürünler

Bondeks Rebonded Sünger
Bondeks, kırpıntı poliüretan süngerlerin, gerektiğinde kırpıntı kumaş ilave edilerek, rebonded geri dönüşümü ile üretilen ve süngerden daha sert ve yoğun olan bir malzemedir.
Elastomerik Kauçuk Köpüğü
Elastomerik kauçuk köpük, yüksek ısı yalıtım değerlerine sahip, nem birikimi ve terlemeye karşın dirençli yapısı olan bir malzemedir. Rulo veya boru olarak üretilmektedir.
Eva Sünger Levha
Etil Vinyl Asetat (EVA) sünger, fiziksel çapraz bağlı, kapalı hücre, antibakteriyel bir malzemedir. Plakalar, 100 cm x 150 cm (en x boy) ölçüdedir. Isı ve vibrasyon yalıtımı için tercih edilir.
Eva Sünger Rulo
Yerlerde dayanıklı özellikleri ile ısı ve titreşim yalıtımında kullanılan Etil Vinyl Asetat (EVA) sünger, fiziksel çapraz bağlı, kapalı hücre antibakteriyel bir malzemedir. Stokta olan rulolar, 100 cm x 10 mt (en x boy) uzunluktadır.
Poliüretan Sünger Plaka
Poliüretan sünger, sıklıkla kullanılan çok çeşitli sünger ürün grubudur. İzosiyanit ve poliol bileşenlerinden oluşur ve esnek yapısı ile birçok alanda kullanıma elverişlidir.
Poliüretan Yanmaz Sünger
Emprinye katkılarla alev yürümez özellik kazandırılan poliüretan yanmaz sünger, esnek yapısıyla makine odalarında, çeşitli kapalı mekanlarda ses izolasyonu için tercih edilir.
Poliüretan Yumurta Sünger
Esnek yapıya sahip olan düz yumurta sünger farklı kalınlıklarda, yoğunluklarda üretilebilir ve dekoratif çeşitleri ile tercih edilir. Estetik koruyucu özellikleri ile çanta ve kutu içi uygulamaları için idealdir.
Poliüretan Yanmaz Yumurta Sünger
Yanmazlığın ön planda olduğu alanlarda, akustik değerleri yüksek, dansitesi yoğun poliüretan sünger çeşididir. Farklı kalınlıklarda bulunur ve dekoratif kesimlerde tercih edilir.

Endüstri Malzemeleri