Ana sayfa » Endüstriyel Malzemeler

Endüstriyel Malzemeler

Endüstriyel Ürünler
Endüstriyel Kesim’de montaja uygun sünger, köpük, EVA, EPDM, kauçuk, kompozit ürünler, geotekstil nonwoven malzemeler ve keçeler — rulo, plaka boru ve şerit bant şeklinde stokta bulunur.
Endüstriyel Yan Malzemeler
Müşterilerimize verdiğimiz malzemeler ile birlikte kullanılan yan malzemeler, izolasyon ve yalıtım projelerinde yüzey kapatılma uygulamalarında kullanılır. Ayrıca çift taraflı yapışkan bantlar, üretimlerde ve montajlamada kullanılır.
Geotekstil Malzemeler
Örgülü ve örgüsüz çok farklı geçirgen malzeme çeşitleri olan geotekstil ürünler ve teknik tekstiller dayanıklı yapıları, drenaj ve filtrasyon özellikleri ile çok amaçlı kullanım alanları barındırır.
Taşıma Çantaları
İş hayatının gereksinimleri olan çok amaçlı malzeme taşıma çantaları, farklı çanta kaliteleri ile Endüstriyel Kesim tarafından çeşitli tasarımlarla müşterilerine sunulmaktadır.
Tekstil Nonwoven Ürünler
Endüstriyel dokusuz teknik tekstiller iki genel kategoriye ayrılabilir: liflerin iğneleme metoduyla birleştirilerek üretilen keçe malzemeler ve kimyasal proses ile imal edilen nonwoven dokunmamış yüzey tekstiller.
İzolasyon Malzemeleri
Mekanik tesisat projeleri için buhar, su ve atık su dolaşımı, ısıtma, soğutma, havalandırma, doğal gaz sistemleri ve toz filtrasyon proseslerinde gereken çeşitli izolasyon malzemeleri uygulanmaktadır.
Ses ve Titreşim Emdirme Malzemeleri
Ses yalıtımı, akustik yanmaz süngerler, gürültü önleyici duvar paneller, zemin titreşimi ve vibrasyonu kesen takozlar, dekoratif ses emici tavan paneller, akustik bariyer bölmeler ve diğer birçok uygulamayı kapsamaktadır.
Ayakkabı Sektörü
Ayakkabı ve terlik tabanlarında çeşitli kalınlıkta ve yumuşaklıkta EVA ve kauçuk malzemeler kullanılmaktadır. Firmamız sektörün ihtiyaçlarını karşılayan farklı renklerde kesilen malzemeleri müşterilerine sunmaktadır.
Hobi Sektörü
Kullanıcının tasarımına ve hayal gücüne göre değişen malzeme seçenekleri ile çok uygun, ulaşılabilir ve kolay işlenen renkli keçe malzemesi belirttiğimiz uygulama alanlarında ve çok daha fazlasında kullanılabilmektedir.
Spor ve Eğlence Sektörü
EVA malzeme, spor ve eğlence sektöründe sıkça kullanılan ürünlerin içerisinde yer alır. Esnek, dayanıklı, antibakteriyel yapısı ile minderler egzersiz matları ve diğer aktif spor uygulamaları için idealdir.

Endüstri Malzemeleri