Farklı Ebatlarda ve Ölçülerde Eva Kamp Minderi

Eva kamp minderi pikniklerde, kamplarda, kır gezilerinde rahat etmek isteyenler, konforlu bir uyku çekmek isteyenler için olmazsa olmazıdır. Farklı ebatlarda ve ölçülerde, tasarımlarda üretilebildikleri için kişiye özel üretim yapılabilir. İstenen boyutta, kişinin kullanım alışkanlıklarına göre hazırlanabilir. Hızlı gönderim için hazır Eva kalıplardan en ideal boyutlarda hazırlanabilir. Bu sayede gün boyu yürüyüş yaptığınız bir kampta, kamp yerinde akşam nerede dinleneceğinizi, nerede nasıl uyuyacağınızı dert etmekten kurtulursunuz. İster açık alanda isterseniz kamp çadırınızda Eva kamp minderiniz ile kolayca hayalinizdeki uykuya dalabilir, rahat edebilirsiniz. Eva’nın bütün ayrıcalıklı özelliklerini bünyesinde taşıyan kamp minderleri sayesinde zeminin soğuğundan, sertliğinden, rahatsızlığından korunabilirsiniz.

Eva Kamp Minderi Nedir ve Nerede Kullanılır?

 • Eva kamp minderi zemin ile vücut arasında ölü hava katmanı yaratarak sizi zeminden gelen soğuğa karşı koruma altına alır. Gece uykuya yattığınızda vücut ısınız Eva kamp minderini ısıtarak ısınızın bu hava katmanında kalmasını ve izole bir bariyer üzerinde rahat bir uyku çekmenizi sağlar.
 • Eva kamp minderini aynı zamanda tulum ile zemin arasında da kullanabilirsiniz. Tulumunuz çok sağlam, dayanıklı dahi olsa uyumak için tulumunuza girdiğinizde vücut ağırlığınız ile tulumun altta kalan kısmı tamamen sıkışır. Bu da kısa süre sonra zeminden gelen soğuğa karşı vücudunuzu korumasız bırakır. Oysa kamp minderi tulum ile zemin arasında bir tampon oluşturarak yalıtımlı bir alan kazandırır.
 • Her Eva kamp minderinin yalıtım değeri aynı değildir. R değeri olarak gösterilir ve 1.0 ila 9.5 arasında yalıtım değerleri değişir. Gene olarak Eva kamp minderinin kalınlığı arttıkça R değeri de artar. Bu alanda geniş bir yelpaze vardır.

Eva Kamp Minderi Uygulama Alanları

 • Eva kamp minderi uygulama alanları başta kamplardır. Her türlü kamp ortamında zeminle vücudunuz arasında kalkan oluşturmak için kullanabilirsiniz.
 • Pikniklerde de oturmak, dinlenmek, uyumak için Eva kamp minderi çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Hem konforlu istirahat alanları oluşturur hem de vücudunuzu soğuktan korumuş olursunuz.
 • Eva kamp minderi egzersizler için de idealdir. Her nerede egzersiz yapmak isterseniz isteyin Eva minderler spor için sağlıklı bir zemin oluşturacak, vücudunuzu rahatça şekillendirebileceğiniz, hareketlerinizi güvenle yapabileceğiniz alanlar oluşturacaktır.
 • Kapalı hava hücrelerine sahip yoğun köpük malzemeden üretildikleri için hem dayanıklı hem de hafiftirler. Nemden, sudan etkilenmedikleri için kışın yapılan dağcılık faaliyetlerinde dahi uygulanabilirler. Kıyafetlerinizin, tulumlarınızın ıslanmasını, delinmesini, çizilip zarar görmesini de Eva kamp minderleri sayesinde engelleyebilirsiniz.

Eva Kamp Minderi Malzeme Detayları

 • Eva kamp minderi son derece dayanıklıdır. En zorlu zeminlerde dahi başarıyla kullanılabilir. Hafiftir ve bu sayede kamplarda, yolculuklarda yükü en aza indirir. Ekstra bir ağırlık oluşturmaz. Rahatlıkla yanınızda taşıyabilirsiniz.
 • Üretildiği malzeme nedeniyle yalıtım özelliğine sahiptir ve soğuğa karşı etkilidir.
 • Zemin ile vücut arasında koruma sağlayarak zeminde bulunan taşların, dikenlerin ve diğer rahatsız edici unsurların vücudunuza zarar vermesini, istirahat ederken rahatsız etmesini önler.
 • Bakteri ve mantar oluşumunu engeller. Bu sayede doğada kendinizi güvende hissedebilir, doğrudan cildinizle temas etmesinden dahi rahatsızlık duymazsınız. Uzun süre bir alanda muhafaza etseniz dahi ilk günkü formunda kalmayı başarır. Sağlığınızı tehdit edecek herhangi bir oluşum meydana gelmez.
 • Kokusuz olması sayesinde dinlenirken rahatsız etmez.
 • Kolay temizlenebilir, bakım gerektirmez. Bir zeminde kullandıktan sonra rahatça tozunu silkeleyip yolunuza devam edebilir, aracınızı koyabilir ya da çantanıza bağlayarak sırtınıza alabilirsiniz.  
 • Bünyesinde su tutmadığı için iklim koşullarına elverişlidir.
 • Uyku tulumunu korur ve darbelere karşı dirençlidir.

Eva Kamp Minderi Tarafımızdan Nasıl Teslim Edilir?

Sevkıyatlar kurye servisleri,  Sürat Kargo, Yurtiçi Kargo, Aras Kargo ve MNG Kargo ile, ayrıca parsiyel sevkıyatlar ekspres kurye ile yapılmaktadır. Türkiye’de farklı bölgelerdeki müşterilerimize kamyon yükleme servisi de sunmaktayız.

Size Ulaşalım

Farklı Ebatlarda ve Ölçülerde Eva Kamp Minderi Resimleri