Hobi Renkli Eva Kağıt

Hobi renkli eva kağıt son yıllarda hobi alanının gözdesi olmuştur. Açılımı etil vinil asetat olan eva, aslında tam olarak bir kâğıt değil. Fakat bir köpük de değil. Yumuşak yüzeye sahip, köpüksü bir kağıt olarak ifade edebiliriz. Çalışması çok kolay ve dayanıklı, şekillendirilebilir, estetik olması gibi avantajlarından dolayı bugün hobi alanında yüzlerce ürünü eva kağıt ile yapmak mümkündür. Her renkte kağıdın olması, simli ya da mat gibi alternatiflerinin bulunması, desen olarak çok farklı dokuda ürünlerin olması hobi renkli eva kağıda olan ilgiyi arttırmaktadır. Tekli ya da çoklu paketler halinde satışı yapılabilen ürünler, farklı boyutlarda imal edilebildiği gibi parçalar kullanım esnasında da rahatlıkla birbiriyle bütünleştirilebiliyor.

Hobi Renkli Eva Kağıt Nedir ve Nerede Kullanılır?

 • Hobi renkli eva kağıt özel üretim bir malzemedir. Köpüğümsü bir dokusu vardır. Çalışmasının kolay olması, renkli olması, çocuklar için de uygun olması ve ulaşılabilir olması eva kağıtların özellikle hobi çalışmalarında çok yoğun kullanılmasına vesile olmuştur.
 • Kırtasiye tarzı yerlerde rahatlıkla satışı yapılan hobi renkli eva kağıt her renkte bulunuyor. Düz renkleri olduğu gibi desenli çeşitleri de var. Daha parıltılı bir şeyler isteyenler için de simli olmaları bulunuyor. Hatta kendinden yapışkanlı olanlar parti malzemeleri yapımında, süs eşyası yapımında oldukça pratik sonuçlar doğuruyor. Epey elverişli olmasından dolayı da hobi sektörünün gözdesi haline gelmesine neden oluyor.
 • İki boyutlu çalışmalar yapmak isteyenler için hobi renkli eva kağıt çok güzel bir seçenek. Strafor toplar kullanılarak bebekler yapılabiliyor. Eva rahatça sarılarak farklı şekiller oluşturulabiliyor. Çok hafif bir malzeme olduğu için hobi ürünlerini bir birisine tutturmak için çok az bir silikon ya da yapıştırıcı yeterli oluyor.

Hobi Renkli Eva Kağıt Uygulama Alanları

 • Hobi renkli eva kağıt farklı ölçülerde ve kalınlıklarda üretilmekte ise de şekillendirmesi de kolaydır. Elinizdeki eva kağıdı inceltmek isterseniz üzerine ince bir kağıt yerleştirip ütü ile geçebilirsiniz. Simli ve desenli eva kağıtlarda uygulanamasa da düz renkli eva kağıtlarda bu işlem yapılabilir. 
 • Renkli eva kağıtlarla çok güzel çiçekler yapılabilir. Dilerseniz evleriniz, odalarınızı rengârenk eva çiçeklerle süsleyebilirsiniz. Kapı süsü yapabilirsiniz. 
 • Eva kağıtları duvar süsleri için de kullanabilir, duvarlarınızı farklı dekorlara dönüştürebilirsiniz.
 • Eva kağıtlar hediye paketi yapmak için de son derece elverişlidir. İstediğiniz ebatta ve renkte hediye paketini gerçek ya da dekoratif olarak eva kağıtlarıyla yapabilirsiniz.

Hobi Renkli Eva Kağıt Malzeme Detayları

 • Hobi renkli eva kağıt bakteri üretmeyen bir yapıdadır. Bu sayede güvenli bir kullanım sunar. Her yaştan kişi için hobi ürünlerinde rahatlıkla kullanılabilir. 
 • Eva kağıtlar daha çok A4 şeklinde satılsa da farklı ölçülerde ve kalınlıklarda da bulunabilir. Tamamen kullanım alanına ve yapılacak ürüne göre eva kağıt tercihinde bulunabilirsiniz. 
 • Her renkte düz şekilde bulunan eva kağıtlar aynı zamanda desenli olarak da bulunabilir. Farklı desenlerle istenen tasarımlar rahatça uygulanabilir. Daha gösterişli ürünler ortaya çıkarmak isteyenler de simli eva kâğıt çeşitlerini seçebilirler. 
 • Eva kağıtlar kendinden yapışkanlı olarak da üretilebiliyor. Bu sayede çok daha pratik kullanım elde edilebiliyor.
 • Son derece hafif bir malzeme olduğu için her yere yapıştırılabiliyor. Yapıştırmak için de güçlü yapıştırıcılara ihtiyaç duyulmuyor. Hayallerinizi kullanarak hem eğlenceli vakit geçirmek için hem de ortaya bir şeyler çıkarmak için eva kağıt modellerini kullanabilirsiniz. Farklı materyaller ve ürünlerle kağıt tasarımlarınızı renklendirebilir, hobi çalışmalarınızı daha farklı bir alana taşıyabilirsiniz.

Hobi Renkli Eva Kağıt Tarafımızdan Nasıl Teslim Edilir?

Sevkıyatlar kurye servisleri,  Sürat Kargo, Yurtiçi Kargo, Aras Kargo ve MNG Kargo ile, ayrıca parsiyel sevkiyatlar ekspres kurye ile yapılmaktadır. Türkiye’de farklı bölgelerdeki müşterilerimize kamyon yükleme servisi de sunmaktayız.

Size Ulaşalım

Hobi Renkli Eva Kağıt Resimleri