Plastik Taşıma Çantası

İş hayatının gerkesimi olan Çok Amaçlı Malzeme Taşıma Çantaları,Endüstriyel Kesim tarafından müşteriye özel tasarımlar ile imal edilmektedir.

Kaliteli kalıplar ile ince detaylarda kendisini gösteren, birinci kalite ham madde kullanılarak üretilen plastik taşıma çantaları dayanıklı yapıları ile ağırlık taşımalarını sorunsuz kılmaktadır.

plastik çanta   plastik taşıma çantası    plastik çanta2

Endüstriyel Kesim, müşterilerin ihtiyaçları için çok geniş yelpazede ürünler sunmaktadır. Tek veya çift kilitli, istenilen boyutlarda ve derinlikte ev aletleri takım çantaları ve numune çantaları nı uzun bir zaman sizler için sıkıntısız taşıma aracı olmalarını sağlamaktadır.

plastik çanta3   plastik çanta4   plastikçanta5

Firmamız, müşterilerimizin çantanın içine yerleştirecekleri ürünleri belirledikten sonra gereken ebatlarda ve derinlikte çanta ihtiyacınızı tespit eder ve size tasarlanan çizimlerle kullanabileceğiniz plastik çanta ürünü teklif eder. Çanta içi yerleşim için kullanılacak malzemeler, Eva, köpük ve farklı dansitelerde sünger ve yumurta süngerlerin kombinasyonu sizlere özel tasarımlar olarak paylaşır.

Endüstriyel Kesim tecrübesiyle, ihtiyacınız tek bir çanta da olsa veya seri bir üretimi, karşılamakta deneyimini sizlere sunmaktadır.

çanta içi kesim    çanta içi sünger kesim    çanta içi kesim2