Ana sayfa » Ambalaj Malzemeleri » Ambalaj Karton Malzemeler

Ambalaj Karton Malzemeler

Karton Koli
Her zaman en iyi ve en kaliteli koli imalatçısı olarak işimizi yapmakta ve müşterilerimizin memnuniyeti sayesinde beslenmekteyiz. Koli içinde eşya taşımak içinde kullanılan yarayan karton kutudur. Koli, içine eşya konulmaya yarayan kartondan yapılmış kutular
Koli İçi Karton Seperator
Koli içi ara karton separatörler taşıma esnasında kırılabilen veya çizilebilen ürünlerin birbirlerine temasının engellemesi için tercih edilir. Ekonomik maliyette ayraç görevi görür.
Köşebent ve Diğer Karton Ürünler
Karton köşebentler, ambalajlı ürünlerin stok halindeyken veya taşınması esnasında ezilmesini ve ambalajının zarar görmesini önler. Endüstriyel Kesim, müşterisinin ihtiyaç duyduğu köşebentleri istenilen ebat ve kalınlıkta kaliteli olarak üretir.
Özel Ölçülerde Kutu Ürünler
Endüstriyel Kesim, makine parkurunda bulunan makineleri ile istenilen ölçülerde baskılı-baskısız, farklı dalga kalınlıkları ile çeşitli karton ürünler üretmekte ve ayrıca talebe istinaden kutu içine sünger, köpük, EVA gibi malzeme kesimi de yapmaktadır.
Tripleks Palet Kolisi
A, B ve C dalgalarının birleştirilmesiyle üç katlı şekilde üretilen tripleks palet kolisi 200-800 kg arası yük taşıma kapasitesine sahiptir. Muadillerine göre ekonomik maliyetlerle ürettiğimiz tripleks palet kolisini firmamız müşterilerine sunmaktadır.

Ambalaj Malzemeleri