Ana sayfa » Ambalaj Malzemeleri » Ahşap Sandık Ürünler

Ahşap Sandık Ürünler

Kontraplak Sandık
Kontraplak sandık düşük maliyetli olmasıyla da tercih ediliyor. Sandıklar kapaklı, kapaksız ve kilitli olarak üretiliyor. Kapaksız sandıklar genellikle meyve istif kasaları olarak kullanılıyor. Kapaklı ve kilitli sandıklar ise tasarımına göre farklı alanlarda kullanılabiliyor.
Katlanabilir Kontraplak Sandık
Kurutulmuş ince ağaç katmanlarından oluşan kontraplak sandıklar, ahşap tahtaların güçlendirilerek bir araya getirilmiş halidir. Katlanabilir sandıklar, kilitli sandıklar, kapaklı sandıklar ve kapaksız sandıklar en çok tercih edilen modellerdir.
Numune Taşıma MDF Sandık
Firmamız, yük taşıma ihtiyaçları doğrultusunda çeşitli kalınlıklarda OSB, kontraplak veya ahşap sandık ve palet sandık imalatı gerçekleştirebilmektedir. Ayrıca numune gönderilerinde kulplu, kapaklı, kilitli, kompozit MDF Lam sandıklarda hazırlanmaktadır.
Kafes Sandık
Kafes sandık çoğu zaman ihracat sandığı olarak da adlandırılır ve darbe önleyici özelliği ile öne çıkar. Zaman içinde çok farklı ölçülerde ve şekillerde sandık kafes imalatı yapıldığı için kullanım alanları da bir o kadar genişlemiştir.

Ambalaj Malzemeleri