Ana sayfa » Ambalaj Malzemeleri
Ambalaj Karton Malzemeler
Lojistik alanında ürün naklinde çeşitli kalite mukavva karton malzemeler ve farklı kapak yapılarıyla imal edilmiş karton kutulara ambalaj kolisi denir. Endüstriyel Kesim birçok koli ebatların üretimlerini sağlayıp stoklamaktadır.
Ambalaj Köpük Malzemeler
Köpük, termoplastik bir üründür. Peki, nedir termoplastik ürün? Termoplastik, ısıtıldığında yumuşayan fakat soğutulduğu zaman eski halini alan plastik grubuna verilen isimdir. Köpükler de bu gruba dahildir. Endüstride pek çok alanda kullanılmaktadır.
Ambalaj Balonlu Naylon Malzemeler
Özel olarak sizlerin istek ve taleplerine göre malzeme, boyut, yapı ve diğer niteliklerinde değişiklikler yapılarak üretim imkânı da mevcuttur. Ayrıca tek kullanımlık olmayıp tekrar kullanım özelliği bulunan verimliliği yüksek bir ambalajlama ürünüdür.
Ahşap Sandık Ürünler
Ahşap sandık ürünler hayatın pek çok alanında kullanılıyor. Ahşap hem şık görünümü hem de dayanıklı olması nedeniyle farklı kullanım alanlarına sahip.
Plastik Taşıma Kasaları
Kolayca taşıma işlemini sağlaması, zahmetsiz bir şekilde temizlenmesi ve tekrar kullanım imkânı bulunması nedeni ile plastik taşıma kasası endüstriyel sektörde çokça tercih edilir.