Ambalaj Köpüğü

Firmamız, seri endüstriyel kesim yanında kutu içi ambalaj ve sepetleme, çift taraflı bantlama, şeritleme, dikim, montaj ve ses yalıtım ürünleri gibi birçok alanda daha hizmet veriyor. Örneğin ambalaj ve sepetleme konusunda köpük ambalaj malzemeleri hizmeti vererek taşıma gibi hem gündelik hayatınızda, hem endüstriyel dünyada çok önem arz eden bir konuda sizlere faaliyette bulunuyor. Hizmetlerimizden biri olan koli içi ambalaj köpüğü taşınma sırasında oluşabilecek her türlü kırılma, aşınma gibi problemlerin önüne geçiyor. Ambalaj köpüğü fiyat olarak da firmamızda son derece uygun ve mevcut bulunduğu için, seri kesim, baskı veya bantlama gibi ambalaj köpüğü kullanılan alanlarda sizler için büyük avantaj sağlıyor.

Bu alanda deneyimli ve profesyonel çalışma arkadaşlarımızın verdiği ambalaj köpüğü hizmetiyle koli içi koruma sağlanması mümkün oluyor. Biz sizlerin isteklerini temel alarak ve malzemenin doğası gereği boyutu ve cinsine özel kesimler yaparak köpük ambalaj üretiyor, cam gibi kolay kırılan yedek malzemelerin veya pahalı yedek parçaların korunması için sizlere hizmet veriyoruz.

Bu sektörde 2008’den beri profesyonelce hizmet vermekte olan firmamız, müşterilerimizin memnuniyetini göz önünde tutarak her daim teknolojiyi yakından takip ediyor, endüstriyel kesim ve imalat endüstrisinin bütün kollarında sizlerin memnuniyeti için her gün daha fazla çabalıyor. Sizlere sunduğumuz geniş hizmet yelpazemiz ve tasarımlar konusundaki yeniliklerimizle bu alanda hizmet veren diğer firmalardan farklı bir konumda bulunuyor, sizlere hizmet etmenin gururunu yaşıyoruz.

Endüstri Ve Kapsadığı Alanlar

İnsanlar, dünyada uzun yıllardan beri ticaret yapmıştır. Ticaret, ürünlerin ekonomik bir değer veya bir edim karşılığında başka nesneler ile değiştirilmesini tanımlamaktadır. Ticaret insanlık tarihinde ilk olarak takas yoluyla zuhur ederek devamlı bir değişim ve gelişim içinde olmuştur.

Endüstri’ye ise kabaca ticari faaliyetlerin üretimi ilgilendiren bölümleri denebilir.  Endüstriyi oluşturan unsurlar ürünlerin üretimi, yetiştirilmesi ve işlenmesi olarak üç ayrı başlıkta incelenebilir.

Endüstri; inşaat, tekstil, kozmetik, gıda gibi çeşitli alanlardaki üretici malzemelerini bünyesinde barındırır. Her aşamasında kullanılan makineler veya aletler de endüstri tanımının içindedir. Endüstri, aynı zamanda sanayi diye de adlandırılır. Birden fazla endüstri türü mevcuttur:

  • Birincil endüstri, az çabayla daha çok doğayı ilgilendiren konular olarak anlatılabilir. Tarım, balıkçılık bunlara örnektir.
  • Genetik endüstrisi bitki ve hayvanlar ve bunların satımıyla alakalıdır.
  • İmalat endüstrisi, insan ve makine gücünün bir arada kullanılarak hammaddelerin işletildiği sanayi veya endüstri türüne denmektedir.
  • İnşaat endüstrisi ise yol, baraj, köprü gibi unsurların yapımını içerir.

Endüstri türleri bunlarla sınırlı değildir, birkaç çeşit türe daha rastlamak mümkündür.

Endüstriyel Kesim Olarak Firmamız Endüstrinin Hangi Kolunda?

Biz Endüstriyel Kesim olarak, 2008 yılından beri imalat endüstrisi diye nitelendirebileceğimiz alanın içerisinde hizmet veriyoruz. Yani hem insan gücünün hem de makine gücünün bir arada kullanıldığı ve tekstil bazlı ürünler temin eden bir firma olarak faaliyetimizi sürdürüyoruz.

Sizlerin istediği tekstil temelli her ürünün seri veya butik kesimlerini gerçekleştiriyor, bununla beraber laminasyon, dikim veya ürün montajı gibi işlemleri de yapabiliyoruz. İmalat endüstrisinde insan ve makine gücünün bir arada yer almasıyla biz, güçlü press makineleri kullanarak seri endüstriyel imalat gerçekleştiriyoruz.

Üretimden ambalaja, kozmetikten elektroniğe birçok alanda hizmet veren firmamız, sizlerin talepleri doğrultusunda da kesim, dikim veya montaj işlemlerini gerçekleştirebiliyor. Sizin talebiniz veya tasarımınız doğrultusunda olmayan kesim işlemleri için de uzman mühendis kadromuzla sizler için en doğru tasarımı ortaya koyabiliyor. Özellikle ambalaj alanında da dikkat çekici işler yapan firmamız, ambalaj köpüğü hizmetinde kalitesiyle fark yaratıyor.