Alüminyum takım çantası çeşitleri ile sizlere farklı yüzey ve kaplama seçenekleri sunuyoruz ve gerekli karşılaştırmayı yapabilmeniz için yardımcı oluyoruz.

Alüminyum Takım Çantası

Hafif ve aynı zamanda güçlü bir element olan alüminyum, çanta ve kutu üretiminde kullanmak için de ideal bir metaldir. Alüminyum kutu ve çantaların, iskeletleri alüminyum olup yüzeylerde çoğunlukla çizilmez malzeme ile kaplanmış MDF kullanılmaktadır. Bu farklı malzeme tercihleri ile hafiflik, dayanıklılık ve maliyet arasında bir denge kurulmuş olur.

Ağırlığın görece önem taşımadığı durumlarda yüzeylerde de kalın alüminyum levha kullanarak da imalat yapılabilir. Ürettiğimiz alüminyum çantalarda sizlere farklı yüzey ve kaplama seçenekleri sunuyoruz.  İhtiyacınız olan dayanıklılık ve  hafiflik ile maliyet arasındaki karşılaştırmayı yapabilmeniz için size yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Çanta ve kutularımızın iskeletleri 1.5 mm et kalınlığında anodize sert alüminyum profil olup  yüzey malzemesi PVC, melamin, kumaş veya alüminyum levha ile kaplanmış MDF’dir.  MDF kalınlığı standart çantalar için 4 mm, ağır hizmet çantaları için 10 mm’dir.

Alüminyum Çanta

Amacına göre dizayn edilmiş yüksek kalite standartlarında üretilmiş oldukça şık tasarıma sahip Alüminyum Takım çantası istenilen ebat ve boyutlarda olması ile işinizin büyük dostu. Seyahat ederken bir iş görüşmesine giderken veya takım çantası olarak evde şık bir çanta içerisinde el aletleriniz bulunmasını güzel olabilir.

Alüminyum alet çantaları sertleştirilmiş alüminyumdan üretilmiş olup çok hafif olmasından dolayı çok fazla tercih edilmektedir. Alüminyum çantaları kullanırken sert işçilik gerektiren ağır iş alanlarında kullanım için ideal olmayabilir. Bond tipi Evrak çantaları ile iş görüşmesine giderken eksik yanınızın kapatılması evraklarınızın daha düzenli ve çok şık tasarımlı çantalarla işi almama gibi ihtimaliniz az gibi görünür.

Unutulmaması gereken bir kaç nokta işinize göre hangi çanta uygunsa seçiminizde o şekilde olması gerekmektedir, üretimi ve sağlamlığı veya şıklığı işinize göre üretilmiş çanta olmayabilir kısacası Evrak için üretilmiş ise alet çantası olarak kullanamaz sağlıklı olmayabilir. Almayı düşündüğünüz bir çantayı bizim sitemizde incelemeden kararınızı vermeyin mutlaka size göre ihtiyacınızı karşılayacak bir alüminyum takım çantası vardır.