İşimizin Tanımı Ve Sektördeki Farkımız

Biz Endüstriyel Kesim olarak 10 yıldan fazladır içinde bulunduğumuz bu sektörün tecrübesi ve profesyonel çalışma ekibimizle, siz müşterilerimiz için en iyisini düşünen, üretimden ambalaja, tekstilden reklamcılığa birçok alanda hizmet veren bir firmayız. Müşterilerimizin yaptıkları tasarımları dikkate almamız ve bu alanda bir farklılık yaratmamızla sektördeki diğer firmalardan ayrılıyoruz.

Firmamız bünyesinde ambalaj malzemeleri, bondeks sünger, çanta ürünler, elasometrik kauçuk köpüğü, karton kutu malzemeler, termoplastik ürünler, plastik kasalar ve daha bunlar gibi birçok hizmet barındırıyoruz.

Ambalaj malzemeleri de kendi içinde cep şilte ürünler, koli içi dolgu köpüğü, koli içi karton seperatör ve koli malzemeleri gibi ürünler barındırıyor. Bunların çoğu bizim gündelik hayatımızda sık sık kullandığımız ve fazlasıyla işlevli malzemelerden oluşuyor. Örneğin koli malzemelerimizden bahsetmek gerekirse, kısaca kolileri ve aslında bizler için ne kadar kullanışlı olduklarını anlatarak başlayabiliriz. Yine kolilerden bahsederken detaylıca açıklayacağımız ürünlerimiz  A Box – Addax Triplex Katlamalı Koli, bahsedeceğimiz ürünler arasında en kullanışlılarından biri konumunda bulunuyor.

Koliler ve bütün paketleme malzemeleri sizin belki de en önemli eşyalarınızı nakliye sırasında gelebilecek zararlardan korur. Her türlü titreşim, çizilme, çarpma veya darbeyi koliler yardımıyla engellemek mümkündür. Standart kolileri üretilme şekillerinden meydana gelen farkları dolayısıyla ikiye ayırmak mümkündür. Bunlardan biri tek dalgalardan oluşan üç mukavvanın lamine ederek üretildiği, diğeriyse çift dalga ve beş adet kâğıdın lamine ederek üretildiği kolidir.

Firmamız ürünleri içinde bulunan  A Box – Addax Triplex Katlamalı Koli, yukarıda bahsedilmiş standart kolilerden ayrılarak farklı bir konumda yer almakta, daha işlevli bir halde hizmetinize sunulmaktadır.

ABAX Triplex Katlamali Koli

ABAX Triplex Katlamali Koli

A Box – Addax Triplex Katlamalı Koli Nedir ve Farkları Nelerdir?

A Box – Addax Triplex Katlamalı Koli, standart kolilerden farklı olarak toplamda 7 kat kağıdın birbirine yapıştırılıp üç dalga oluklu mukavva elde edilmesiyle oluşur. Bu koli çeşidi, A Box Triplex Katlamalı Koli ve Addax Triplex Katlamalı Koli olarak iki ürün içermektedir. Üç dalga oluşmasından dolayı triplex adını alan bu ürünler, genellikle ağır sanayi malzemelerinde kullanılır. Ağır sanayi malzemelerinde kullanılmasından kaynaklı makine parçaları veya buna benzer ağır ürünlerin sevkiyatında fazlasıyla kullanışlı bir koli tipidir. Triplex koli düşünüldüğü zaman firmamız, koli kaliteleri bakımından yüksek kaliteyle hizmetinize sunduğu bu tip kolileri aynı zamanda sizler için çok uygun bir fiyatla satışa çıkartmaktadır.