• banner01

Neler Yapıyoruz?

şema

Müşterilerimizin İhtiyaçları Doğrultusunda İstenilen Endüstriyel Malzemeler  Endüstriyel Tasarım, Kalıp ve Prototipler  Ürünlerin Şekilli Endüstriyel Pres Kesim İle Üretilmesi – Prosese Uygun Olarak Montajlanması – Ve Ürünlerin Güvenli Bir Şekilde Taşınmasında Gereken Ambalaj Malzemelerle – Geliştirdiğiniz Projelerin Tüm Süreçlerinde Sizlerle Beraber Dünya Standartlarını Yakalayan Çağdaş Anlayışla Kapsamlı Hizmetlerimizi Sizlere Gururla Sunmaktayız.

Endüstriyel Malzemeler

Endüstriyel Kesim, Türkiye’de sanayi ve lojistik sektörlerine çok çeşitli sünger türevi ürünleri temin etmektedir. Bugüne kadar üç bine yakın firmaya hizmet vermiş firmamız yarınlarda sizlerle beraber bu yolda yeni başarılara imza atacaktır.

Göz at

Endüstriyel Tasarım

Endüstriyel Kesim, ülkemizde bine yakın endüstriyel müşterisinin kurumsal ihtiyaçlarına yönelik tasarım ve çizim hizmetlerini; numune aşamasında prototip ve ön seri üretimlerinin karşılanmasını; imalat sürecinde kalıpların teminini sağlamaktadır.

Göz at

Endüstriyel Pres Kesim

Türkiye’de genel endüstride binlerce firmaya hizmet veren Endüstriyel Kesim, die-cut şekilli kesim ile farklı sünger ürünlerinden; zengin makine parkurundaki hidrolik, blok, atom presler ve mekanik vergel ile hızlı üretim gerçekleştirmektedir.

Göz at

Montaj Hizmetleri

Endüstriyel Kesim, pres parkurundaki die-cut şekilli kesilen ürünlerle beraber çeşitli şerit, plaka ve rulo kesim makinaları kullanmaktadır. Laminasyon bant, montaj dikim kapasitemizle müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik nihai ürünler vermekteyiz.

Göz at

Ambalaj Malzemeleri

Endüstriyel Kesimin, tasarım, kesim, montaj, paketlemeyi içeren süreçlerdeki misyonu, üretim ve hizmette eksiksiz bir şekilde müşterilerinin üretimlerini tamamlamak ve ambalaj ihtiyaçlarını belirleyerek, entegre çözümler sunmaktır.

Göz at